
Мармітниця 2 л настільна овальна з кришкою HP1024
1 719 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP1024
+380 (93) 912-02-62
Ольга, Viber, Telegram- +380 (50) 452-07-72Ольга
- +380 (97) 552-89-22Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Марміт настільний круглий на металевій підставці стане ідеальним вибором для будь-якого банкету чи святкового заходу. Металева підставка забезпечує надійну підтримку марміту та зручність при подачі. Мармітниця використовується для підтримки температури перших страв, зберігаючи їх аромат. Основні характеристики марміту перших страв об'єм 2 літри; розміри 41×25×15 см. Порцеляновий марміт є не тільки практичним, а й естетично привабливим вибором для будь-якого столу, забезпечуючи зручність та стиль під час сервірування страв. Купити марміт для перших страв можна з доставкою по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вага | 2.7 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 2 л |
| Тип кришки | Знімна |
| Форма | Овальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴





